Навіщо потрібно SEO просування та розкрутка сайту

У 2020-х послуги з просування сайту затребувані як ніколи. Вони будуть необхідні всім вашим проектам до тих пір, поки існують пошукові системи (Google, «Яндекс» та інші). Тобто ще, ймовірно, не один десяток років. За допомогою цих систем люди шукають сайти за запитами. Важливо, щоб саме ваші ресурси видавалися на перших рядках, а не виявлялися внизу списку.

Розподіл позицій у видачі не відбувається саме по собі - за нього постійно йде невидима для простих користувачів боротьба. Щоб вивести свій сайт в топ, тобто на верхні рядки, замовте пошукову оптимізацію (вона ж SEO, search engine optimization, вона ж розкрутка). Мета команди професіоналів - зробити так, щоб одними з перших користувачі отримували за запитом саме сторінки вашого сайту.

Дізнайтеся докладніше: Що таке SEO просування та оптимізація сайту.

Для чого потрібні послуги пошукового просування

Якщо на початку 2000-х років інтернет був всього лише місцем пошуку інформації, то сьогодні його функції розширилися. Ви можете створити проект, мета якого:

  • консультувати та відповідати на питання онлайн;
  • рекламувати товари та послуги, просувати інші веб-ресурси;
  • безпосередньо продавати продукцію, включаючи оформлення замовлення та фінансові розрахунки.

За допомогою сайту ви знайдете та утримуйте цільову аудиторію. А значить, необхідно, щоб потенційний клієнт (замовник, покупець) прийшов саме на ваш домен, а не на чийсь ще. З цією метою й проводиться SEO-оптимізація сайтів. За рахунок правильно підібраних поєднань слів (запитів) ваша сторінка виявиться в топі.

Якщо ви через інтернет рекламуєте, продаєте товари або послуги, то у вас є потенційна цільова аудиторія - сотні, тисячі або навіть мільйони людей. Всі вони періодично шукають те, що їм потрібно, але потрапляють на сайти ваших конкурентів. Чи не тому, що вони дійсно чимось краще, а просто тому, що вони раніше трапляються в пошуковій видачі. Саме цю ситуацію покликані виправити послуги SEO.

Просування сайту - необхідність, а не розкіш

Думка про вас як про власника веб-ресурсу складається у аудиторії ще до переходу за посиланням. Якщо ваша посилання попадається у видачі однією з перших, то користувач підсвідомо вже вважає, що переходить на стоїть, процвітаючий сайт, який відповідає його запиту.

Опинитися в топі - це не просто символічне досягнення. За статистикою, перші десять посилань, які видає пошукова система, забирають на себе увагу до 95% цільової аудиторії. Для порівняння: до третьої та четвертої сторінок видачі гортає всього 2-3% користувачів. Щоб вести активну діяльність, вам просто необхідно потрапити на першу сторінку - в топ. Ось чому послуги з SEO-просуванню сайту - невід'ємна частина успіху.

Деякі власники сайтів діють «по-старому» та готують матеріали для своїх сторінок самостійно. Однак це не кращий варіант. Є кілька причин довірити просування професіоналам своєї справи:

  • підбір запитів - окремий вид діяльності, який має свої нюанси, а для досягнення успіху тут потрібен багаторічний досвід;
  • з оптимізацією сторінок важливо не перестаратися, тому що пошукові системи легко відстежують «переоптімізірованние» сайти та виключають їх з видачі;
  • багато в чому результат визначає ще й обрана стратегія просування - якщо помилитися в ній, можна з великої кількості відвідувань (переглядів) отримати малу частку активних дій.

Сьогодні просування сайтів ведеться із застосуванням сучасних технологій. Багато елементів роботи автоматизовані, так що витрачати власний час вам не доведеться. Просто опишіть професіоналам бажаний результат, познайомте їх зі специфікою в загальних рисах, дайте відповідь на кілька уточнюючих питань.

Завойовуйте цільову аудиторію, незважаючи ні на що. Адже користувач інтернету сьогодні вже не готовий, як раніше, годинами гортати сторінки в пошуках потрібної інформації. Я зроблю так, щоб зацікавлена ​​людина отримала саме те, що шукає, тобто посилання на сторінку вашого веб-ресурсу. Просування сайтів - ефективний інструмент, за допомогою якого ви обійдеться конкурентів.

Теги: Знайомство з SEO