Навіщо потрібні послуги копірайтингу для сайту

Власники сайтів, блогів, сторінок регулярно шукають, де замовити послуги копірайтингу. Чим далі, тим популярніша стає така діяльність. Адже скільки б не поширювали через інтернет фото, відео та музику, основою інформаційного контенту був і залишається текст. Це найпростіша, лаконічна та універсальна форма передачі інформації між людьми, а з недавніх пір - і між автоматичними системами.

Копірайтери - професійні розробники матеріалів на замовлення. Вони створюють огляди, інструкції, збірки з серії «питання-відповідь», опису товарів і багато іншого. Звичайно, написати текст можна самому. Але, як багато інших робіт, цю завжди краще доручити професіоналам своєї справи.

Навіщо потрібні послуги копірайтингу для сайту

Текст - основна форма передачі інформації. Ним користувалися ще в доісторичну епоху. А в епоху інтернету він став в сотні, в тисячі разів ефективніше. Тепер за допомогою грамотного, продуманого контенту вирішується практично будь-яке завдання. Причому це актуально для будь-якої тематики, для будь-якого формату (окремий сайт, форум, співтовариство, блог і так далі).

Професійний текст, створений точно у відповідності із завданням, може:

  • в найкращому вигляді представляти товар або послугу, просувати та рекламувати продукт;
  • презентувати організацію або людину, розповідати цікаву інформацію, в тому числі з прихованою рекламою;
  • відповідати на запитання користувачів, давати актуальні поради та рекомендації, пропонувати рішення існуючих проблем.

Контент завжди може поєднувати різні функції: розважальну, інформаційну та рекламну. Потрібно робити це так, щоб користувач не відчував дискомфорту, сприймав матеріал без зусиль. Тут й необхідні послуги професійного копірайтера. Важливо звертатися до тих, хто дійсно готовий гарантувати якість. І вже точно не варто шукати через інтернет студентів, що бажають заробити.

Як визначається ціна копірайтерських послуг

Творець інформаційних матеріалів може на різних умовах працювати в інтересах замовника. Сьогодні застосовується кілька схем - в залежності від того, є копірайтер штатним співробітником або ж трудиться на правах фрілансера, аутсорсера й так далі. Створення тексту для сайтів, блогів та особистих сторінок стало одним з перших видів роботи, яку виконують, в тому числі на регулярній основі, дистанційно - замовник і виконавець можуть навіть жодного разу не побачитися наживо.

Кілька актуальних методів, якими визначається вартість послуг копірайтингу:

  • за обсягом написаного тексту - найчастіше розцінки встановлюють за кількість знаків (їх для зручності вимірюють тисячами), за кількість слів або пропозицій;
  • по числу створених матеріалів - може встановлюватися вартість однієї статті, одного поста або іншого завершеного текстового фрагмента;
  • по відпрацьованому часу - як і для будь-яких інших співробітників, для копірайтерів може встановлюватися ставка оплати робочих годин, але цим методом користуються рідше, тому що на виході важливий результат, незалежно від приділеною часу.

Іноді себе видають за копірайтерів низькопробні фрілансери - як правило, студенти або інші люди, що знаходяться в пошуках «швидкої» підробітку. Варто бути обережнішим і не погоджуватися на їхні пропозиції, якими б низькими не були розцінки. Професійні послуги з написання текстів обходяться порівняно недешево, але 1 результат виправдовує очікування. Замовник отримує на виході грамотний контент, який максимально відповідає запитам та після публікації дійсно починає працювати.

Плануючи новий інтернет-проект, варто заздалегідь продумати його різні складові. Якщо це власний сайт, то окремим питанням стане його розробка з подальшою публікацією матеріалів. Створення контенту nf його просування мають свою специфіку в залежності від теми і формату. Однак в будь-якому випадку написання тексту для сайтів, блогів чи інших проектів можна доручати професіоналам. В такому разі не доведеться витрачати на це час nf сили, а текст виправдає покладені на нього очікування.