Навіщо потрібне технічне обслуговування сайту

Замовивши обслуговування сайту, можна відразу вирішити кілька важливих завдань за своїм проектом. Професійний спеціаліст або команда готова взяти на себе турботу про те, щоб в роботі веб-ресурсу не відбувалося збоїв, щоб він не піддавався вірусним атакам, продовжував працювати стабільно й виконував поставлені завдання. Чи не доведеться займатися всім цим самостійно, не доведеться і доручати це дилетантам.

Ефективне та вигідне рішення для власника сайту

Витрати на техобслуговування проекту - це не просто витрати. Це вкладення в працездатність. Якщо ресурс створений з метою продажу або реклами, то оплата його стабільної роботи - пряма інвестиція в прибуток. Якщо ресурс виконує інформаційну, розважальну або іншу функцію, то це в будь-якому випадку вкладення в майбутній успіх.

В кожному випадку необхідно провести розрахунок індивідуально. Ціна підтримки сайту визначається виходячи з того, які завдання треба вирішувати. В першу чергу фахівець ставлять перед собою мети:

  • відслідковувати стан сайту і його доступність, забезпечувати постійну функціональність;
  • підтримувати контент в актуальному стані, коригувати та оновлювати інформацію;
  • модернізувати і розвивати ресурс, в тому числі чисто технологічно.

При професійній підтримці досвідченого співробітника адмініструють веб-ресурс в рамках наданих повноважень: розширюють набір застосовуваних скриптів, оновлюють каталоги, публікують нову інформацію від імені власників. У міру необхідності можна створювати нові сторінки та розділи, оновлювати зовнішній вигляд та структуру вже існуючих елементів. Обслуговування сайту може включати в себе й багато інших видів робіт, в залежності від специфіки та теми веб-ресурсу.

Для чого потрібна технічна підтримка проекту

Само по собі функціонування веб-ресурсу - не головна мета. Адже будь-який проект створюють, щоб залучати нових клієнтів, покупців, замовників. Ключові завдання - зацікавлювати аудиторію, забезпечувати її свіжою інформацією, просувати певні пропозиції, в кінцевому підсумку забезпечувати фінансовий та інший успіх.

Є кілька причин, за якими тех. підтримка сайтів є не опцією і не розкішшю, а необхідністю:

  • Весь ресурс в цілому та його розділи повинні працювати стабільно. В іншому випадку користувач просто не зможе потрапити на потрібну йому сторінку або втомиться чекати, поки вона завантажиться, після чого піде до конкурентів.
  • Щоб сайт справлявся зі своїми завданнями, потрібно підтримувати постійний доступ для вже існуючої аудиторії та планомірно її нарощувати. У міру необхідності потрібно розширювати потужності, щоб не допускати збоїв та затримок.
  • Комерційні пропозиції, розкрутка, онлайн-інструменти - все це дає бажаний ефект, тільки коли немає технічних проблем. Навіть дрібні збої на рівні хостингу або прострочення по оплаті послуг здатні привести до великих збитків. Не кажучи вже про хакерські атаки.

Є й інші аспекти, які не можна не враховувати. Зокрема, інформація повинна бути актуальною, щоб залучати клієнтів. Застарілі дані нікому не цікаві. Рідко оновлюючи контент, втратити можна і клієнтів, і позиції в пошуковій видачі. Якщо проект не розвивається ні технічно, ні в плані інформації, він неминуче програє конкурентну боротьбу.

Звернення до професіоналів - запорука стабільного розвитку

Повна вартість технічної підтримки сайту охоплює різні види супроводу, включаючи впровадження нових технологій, оптимізацію сервісів та багато іншого. Головна мета в будь-якому випадку - охопити ширшу аудиторію.

Спираючись на свій досвід та актуальні знання, я, як фахівець готов гарантувати:

  • сайт буде працювати стабільно й безперебійно, як і його окремі розділи;
  • вдасться зберегти та збільшити високі пошукові позиції;
  • врахую особисті побажання, створю повну відкритість та прозорість під час роботи.

У кожному разі підтримка та супровід сайтів пропонуються на індивідуальних умовах, без застосування шаблонних рішень. Це забезпечує максимальну ефективність у розвитку ресурсу