SEO консультація

Головна / Послуги / SEO консультація

В топі сайт

Навіщо вам потрібна консультація SEO спецііаліста

Ви дізнаєтеся які методи SEO просування будуть корисні й ефективні саме для вашого сайту. Я дам розгорнуті відповіді на ваші запитання та ви зрозумієте над чим потрібно працювати, щоб сайт краще ранжирувався та вийшов в топ пошукової видачі.

Переваги SEO консультації

 • Отримайте мій досвід та знання
  Я весь час займаюся розвитком в SEO, проходжу курси, вебінари, тренінги онлайн та офлайн. Експерементую з методами просування для виявлення більш ефективного. Постійно працюю над поповненням свого багажу знань.
 • Дізнаєтеся як ефективно просунути сайт
  Я консультую вас описуючи хід своїх думок з приводу просування сайту. Даю рекомендації: що зробив би я для ефективного росту сайту. Ділюся ефективними та корисними методами SEO просування.
 • Заощадите час
  Ви отримаєте цінну інформацію, яку отримати можна витративши багато грошей та часу на постійне навчання, вивчення безлічі інформації та практичних застосувань. Ви дізнаєтеся як добится ефективного результату в просуванні сайтів.

Тарифи SEO консультацій

Одна година

 1. 1000 грн
 • Підготовка
 • Усна форма спілкування
 • Файл по просуванню

Дізнатись ціну

Два тижні

 1. 2500 грн
 • Підготовка
 • Письмова форма спілкування
 • Файл по продвижению

Дізнатись ціну

Місяць

 1. 3500 грн
 • Підготовка
 • Письмова форма спілкування
 • Файл по продвижению

Дізнатись ціну

Одна година

Ми домовляємося про день та година спілкування. Можна через скайп, по телефону або будь-яким іншим способом.

Перед початком спілкування, в перебігу декількох годин я вивчаю внутрішню та зовнішню сторону вашого сайту, перевіряю сайти конкурентів: які в них позиції та якими методами просувалися.

Ділюся з Вам своїми думками, що я б зробив в просуванні вашого сайту.

У процесі аналізу та спілкування я веду записи з скріншот в документ ворд. Після закінчення розмови ви отримуєте текстовий файл із записами та аудіозапис нашої розмови.

За фактом ви отримуєте на багато більше ніж одна година мого часу.

Одна година
Два тижні консультацій

Два тижні

Я протягом кількох днів проводжу час на вашому сайті, вивчаю його внутрішню та зовнішню частину. Вивчаю сайти конкурентів та порівнюючи показую, що потрібно змінити на вашому сайті, щоб просувати його ефективніше.

Крім порівнювання з конкурентами я розбираю саме вашу стратегію просування, розглядаю різні варіанти та пропоную кращий метод просування. Акцент роблю на внутрішню частину сайту, визначення технічних помилок та розміщення зовнішніх якісних посилань.

У вас може виникнути одна конкретна проблема, яку ви хочете вирішити. Я вивчаю вашу проблему та стратегію, в процесі пропоную ефективне рішення, тим самим можу вирішити кілька ваших проблем.

Для консультації протягом двох тижнів (14 днів) ви вибираєте один сайт конкурента, по якому я показую методи просування.

Після того як ви отримаєте мої рекомендації, на протязі 14 днів ви зможете вести зі мною листування, задаючи мені питання, а я на них відповідаю, заздалегідь вибравши з вами потрібне джерело спілкування. Час витрачений за 14 днів становитиме сумарно 4 години мого часу.

Всі свої докладні рекомендації я напишу в ворде з докладними рекомендаціями та скріншотами, а також спкскі зовнішніх посилань вашого сайту та конкурента.

Місяць

У консультацію на місяць входить той же, що і на два тижні, тільки з деякими доповненнями.

Консультація буде проходити 30 днів протягом яких ви зможете вибрати два сайти конкурентів та задавати питання зручним для вас способом (попередньо узгодивши), а я на них буду відповідати. Також протягом цього періоду ми вже зможемо відстежувати показники сайту, аналізувати відвідуваність та вносити коригування.

Час витрачений за 30 днів становитиме сумарно 8 годин мого часу.

Місяць консультацій

Замовте консультацію

totop