Чи працює SEO в 2021 році та чому?

Деякий напрям людей кидаються фразами, мовляв: SEO не працює й потрібно шукати якісь інші джерела просування свого сайту та бізнесу в інтернеті.

Вступ

Давайте спочатку розберемо, що таке SEO (Search Engine Optimization) перекладається як Пошукова Оптимізація - це комплекс певних дій з метою оптимізувати веб ресурс під пошукові запити. Це визначення має більш широке значення.

Хочете більше дізнатися що таке SEO? Читайте в нашій статті що таке SEO просування та оптимізація сайту.

Для початку SEO має кілька напрямків роботи над просуваються сайтом - це внутрішня та зовнішня оптимізація.

Внутрішня оптимізація включає в себе: робота над помилками, написання мета-тегів та заголовків, наповнення сайту інформацією та ключовими словами, збір семантичного ядра й робота з ключовими групами запитів.

Зовнішня оптимізація сайту - це нарощування маси з різних якісних джерел. Вона впливає на підвищення авторитетності сайту, на підвищення позицій та приплив цільового трафіку.

Крім внутрішньої та зовнішньої оптимізації є ще маркетингова частина оптимізації та просування сайту, сюди входить: ведення блогів, форумів, написання електронних книг, технічних документів, прес-релізів, створення оглядів, посібників, відео та багато іншого.

Зазвичай даний тип просування упускається, так як багато власників сайтів не мають достатньої кількості бюджету або не хочуть робити великі витрати на сайт.

Проблема

Взагалі, розуміння: аби заощадити та чекати що буде, не зовсім правильне рішення.  Власники інтернет-магазинів або сайтів послуг, особливо ті, хто недавно почав цим займатися, вирішують заощадити, виділяють зовсім невеликі гроші на просування та наймають фахівця дешевше, навіть не вникаючи в найменші процеси оптимізації та просування сайтів. Так, я не сперечаюся, недорогий фахівець ще не означає, що буде погано зроблена робота, але відфільтрувати поганого від хорошого SEO фахівця ви також не зможете, не заглибившись в цю тему. Після чого у власників сайтів формується негативне ставлення до SEO просування.

Рішення

Для початку власникам сайтів потрібно розуміти, що необхідно конкретно в їхньому напрямку бізнесу та хоч трохи вникнути в процеси оптимізації та просування сайтів.  Відштовхуючись від того, що ви вже розумієте і що вам потрібно, коли у вас вже є якесь розуміння про процеси просування, тоді ви знайдете фахівця, який здатний вирішити ваші завдання.

Навіть якщо ви не отримаєте бажаного результату, ви будете розуміти, що було зроблено не так і, що потрібно зробити в подальшому. Тоді вже не буде негативного ставлення до ефективності SEO.

Коли мова заходить про оптимізацію та просування веб-ресурсу, тут немає меж у всіх напрямках роботи над сайтом. Крім цього, веб середовище не стоїть на місці, а динамічно розвивається, включаючи зміни в розробці та пошукових алгоритмах.

Теги: Знайомство з SEO